fbpx

RILASTIL БЕЗПЕКА ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ

ТЕСТИ

ДЕРМАТОЛОГІЧНІ ВИПРОБУВАННЯ

Кожен продукт проходить патч-тест - метод діагностики, який використовується для виявлення того, чи викликає контактний дерматит речовина, яка контактує зі шкірою. Продукт наносять на лейкопластир і на локалізовану ділянку шкіри. Дерматологічний контроль проводиться через 24 або 48 годин.

МІКРОБІОЛОГІЧНІ ВИПРОБУВАННЯ

Кожна партія продукції проходить тестування, щоб виявити присутність будь-якого мікроорганізму і гарантувати його відповідність вимогам Європейської фармакопеї.

ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ВИПРОБУВАННЯ

Офтальмологічний тест проводиться для оцінки ступеня переносимості косметичних препаратів, які будуть використовуватися в періокулярній області. Продукти використовуються щоденно, протягом певного періоду часу. Косметична переносимість визначається на основі клінічної оцінки виконаної офтальмологом, який оцінює можливі аномалії на рівні очей та відмічає можливі побічні реакції.

ГІПОАЛЕРГЕННІ ФОРМУЛИ

Вся продукція Rilastil створена для мінімізації ризику алергічних реакцій. Вона піддається “Повторному дослідженню порогу виникнення подразнення або підвищення чутливості» (НRIPT). Тобто алергологічний тест, повторюється протягом часу. Через пластир продукт наноситься локалізовано на шкіру. Тест проводиться 9 разів протягом 3 тижнів поспіль під дерматологічним контролем. Після цього 2 тижні відпочинку і повторний тест.

ПЕРЕВІРКА НА КОМЕДОГЕННІСТЬ

Тест дозволяє оцінити, чи щоденне використання продукту спричиняє появу комедонів, які можуть закупорити сальний фолікул і викликати вади шкіри.

ДЕРМАТОЛОГІЧНА ЕТИКА

НАШІ ЦІННОСТІ

ЯКІСТЬ

Це основна цінність і історичний фактор, що лежить в основі принципів Rilastil. Ми контролюємо кожен етап виробничого процесу, від сировини до готової продукції, щоб відповідати суворим параметрам якості.

БЕЗПЕКА

Бренд використовує суворі стандарти тестування та найефективніші активні інгредієнти при створенні своїх продуктів. Основна мета - орієнтація на безпеку використання продукту. Це можливо завдяки безперервній роботі лабораторій, джерела інноваційних дерматологічних та косметичних рішень.

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Для збереження ефективності формул якомога довше усі упаковки продуктів Rilastil виготовленні за спеціальними стандартами. Технологія пакування ‘Безпечна Упаковка’ складається з таких матеріалів як: алюміній, скло та COEX, які забезпечують цілісність продуктів, зберігають ефективність формул та запобігають забрудненню продуктів.

ЛЮДИ

Цінністю компанії завжди були люди, які її складають, і у яких була заслуга донести свої цінності і створити міцний зв'язок зі своїми основними співрозмовниками: лікарями, фармацевтами, споживачами. Ефективне робоче середовище всередині компанії, де ділова культура якості є головною цінністю при виборі менеджерів і співробітників. Дуже компетентна і широко поширена торговельна мережа, що складається з медичних представників і продавців, відібраних і кваліфікованих, сприяла поширенню цінностей компанії, що представляють одну з основних сильних сторін Rilastil.

ДЕРМАТОЛОГІЧНА ЕТИКА

ЕФЕКТИВНІСТЬ ТА НАДІЙНІСТЬ

Суворо обрані активні принципи забезпечують найкращу якість і високу ефективність продуктів, що гарантується клінічними випробуваннями, проведеними для кожного продукту, а також багатим дерматологічних і фармакологічним ноу-хау наших дослідницьких лабораторій.

ДЕРМАТОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА

Дерматологічна безпека гарантується клінічно випробуваними формулами.

ПРОТЕСТОВАНО НА НІКЕЛЬ, ХРОМ, КОБАЛЬТ, ПАЛАДІЙ ТА РТУТЬ

Кожен продукт, який розробляється, проходить перевірку на 5 металів, які мають вплив на чутливість шкіри. Прилади, що проводять тести, здатні визначити присутність цих елементів у розмірі 1 ppb (1 частина на мільярд) та 1 ppm (1 частина на мільйон). Тільки після тестування приймається рішення про безпечність товару.

MENU CLOSE